Producenci
Bezdotykowe kosze na śmieci- Inteligentne przedmioty w Twojej kuchni i łazience 0
Bezdotykowe kosze na śmieci- Inteligentne przedmioty w Twojej kuchni i łazience

Czy nie byłoby wspaniale, gdyby niczym w książkach czy filmach sci-fi otaczające Cię przedmioty były inteligentne? Masz rację, takowe już istnieją. Jesteśmy przekonani, że wkrótce bezdotykowe kosze na śmieci będą obowiązkowym wyposażeniem każdej kuchni.

Dlaczego tak myślimy? Oto nasze argumenty.

BEZDOTYKOWE KOSZE NA ŚMIECI - RODEM Z PRZYSZŁOŚCI

Kosze DZT_50_13_DZT_12_13Kosze bezdotykowe NineStars USA

 

Szybki rozwój technologii sprawił, że niemal w każdej dziedzinie życia zaczęły otaczać nas przeróżne rzeczy, których zadaniem było ułatwianie i uprzyjemnianie nam codziennych czynności. I tak oto w tej chwili możemy cieszyć się inteligentną pralką, lodówką czy odkurzaczem.
Przyszła więc i kolej na inteligentny kosz na śmieci. Poznaj automatyczne kosze na śmieci stworzone przez wiodącego amerykańskiego wizjonera przyszłości - firmę Nine Stars.
Firma ta jako pierwsza na świecie opracowała oraz opatentowała technologię działania kosza ze wbudowanym czujnikiem podczerwieni reagującym na ruch.
W ten oto sposób powstał rewolucyjny produkt - automatyczny kosz na śmieci który sprawi, że w wygodny sposób będziesz mógł wyrzucać śmieci nie dotykając nawet koniuszkiem palca jego pokrywy. Wystarczy tylko się do niego zbliżyć, a ten natychmiast uniesie do góry swoją pokrywę.


HIGIENA W KAŻDEJ SEKUNDZIE UŻYTKOWANIA

Zestaw koszy bezdotykowych DZT 50 13 i DZT 12 13

Nie sposób nie wspomnieć o niezwykle istotnej zalecie wyróżniającej automatyczne kosze na śmieci od pozostałych dostępnych na rynku pojemników na odpady.
Mamy tu na myśli bezdotykowe ich użytkowanie, umożliwiające zupełny brak kontaktu z pokrywą, na której żeruje największe skupisko bakterii i wirusów.
Jeśli więc chcesz powiedzieć STOP bakteriom i wirusom obecnym na pokrywie, bezdotykowe kosze na śmieci stworzone są właśnie dla Ciebie!
Warto dodać, że inteligentne kosze wykonane są z najwyższej jakości stali chirurgicznej AlSl 430. Stal ta wykazuje znakomite właściwości antybakteryjne oraz antywirusowe, przez co skutecznie uniemożliwia namnażanie się na jej powierzchni różnych bakterii i wirusów.
Co jednak zrobić w sytuacji, w której nie należysz do grona wielbicieli metalicznego koloru powierzchni kosza? Nic straconego, firma Nine Stars przygotowała dla Ciebie
kolorowe inteligentne kosze na śmieci wykonane z plastiku. Dla każdego coś miłego!


KOSZMARNY WOREK NA ŚMIECI

Czy masz odwieczny problem z osuwającym się w koszu workiem na śmieci? Nine Stars rozwiązało ten problem. Dla zwiększenia wygody użytkowania firma doposażyła swoje kosze w specjalne pierścienie, których zadaniem jest podtrzymywanie worka na śmieci.
Wszystko to z myślą o Tobie. Już nigdy więcej nie będziesz musiał męczyć się z osuwającym się do wnętrza kosza workiem oraz stertą odpadów, które mimo, że wskoczyły do kosza, nie do końca znalazły się w worku, a raczej wylądowały wprost na nim.

 

kosz bezdotykowy DZT 13 12 w łazience


Teraz Twoja kolej. Zrób krok w przyszłość!
Jesteśmy przekonani, że bezdotykowe kosze na śmieci Nine Stars to higieniczne i innowacyjne rozwiązanie dla Twojej kuchni oraz łazienki.Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl