Producenci

SORTOWNIKI ODPADÓW FRANKE GARBO to funkcjonalne systemy koszy do segregacji odpadów znakomicie sprawdzające się w szafkach z wysuwanym frontem. Stworzone przez prestiżową szwajcarską firmę Franke charakteryzują się nowoczesnym designem pozwalającym na komfortowe i higieniczne selekcjonowanie odpadów.

Jeśli więc szukasz wysokiej jakości sortownika na śmieci o bogatej funkcjonalności, umożliwiającego wygodne sortowanie odpadów oraz przechowywanie w zasięgu ręki najważniejszych przyborów kuchennych to doskonale trafiłeś! Sortowniki Franke Garbo stworzone są właśnie dla Ciebie!

 

FUNKCJONALNOŚĆ I KOMFORT UŻYTKOWANIA

Franke Garbo to nie tylko nowoczesny i oryginalny styl, to przede wszystkim gwarancja najwyższej jakości, trwałości oraz komfortu użytkowania.

Doskonała funkcja pełnego wysuwu koszy oraz ich cichego domyku, ergonomiczny kształt pojemników na śmieci oraz montaż sortera bezpośrednio do frontu oraz ścian bocznych szafki to cechy wyróżniające FRANKE SORTER GARBO na tle konkurencyjnych produktów.
Funkcjonalnym rozwiązaniem jest także wykorzystanie dużej metalowej pokrywy sortownika jako podręcznej półki na przybory kuchenne.

STOP UCIĄŻLIWYM ZAPACHOM!

Odizolowanie koszy w sortowniku sprawia, że niemiłe zapachy odpadów nie wydostają się na zewnątrz sortera. Dodatkowo, każdy sortownik na śmieci Garbo wyposażony jest w kosz na mokre odpady organiczne posiadający własną pokrywę skutecznie izolującą wszystkie uciążliwe zapachy bioodpadów.

 

TYLKO U NAS! BOGATY WYBÓR SORTOWNIKÓW ODPADÓW FRANKE GARBO

Decydujesz się na GARBO? Doskonale!

W naszym asortymencie znajdują się selektory odpadów mające od dwóch do czterech koszy. Sortery te różnią się od siebie wielkością i pojemnością.
Idealnie działają w szafkach z wysuwanym frontem, których szerokość wynosi 45 cm oraz 60 cm.
Znajdź FRANKE SORTER GARBO stworzony wprost do Twojej kuchni!

 

Nasze SORTOWNIKI ODPADÓW FRANKE GARBO to gwarancja najwyższej jakości i konkurencyjnych cen!

Oferujemy możliwość odbioru osobistego zamówienia* bądź szybką wysyłkę kurierską na terenie całego kraju i za granicę.

* W przypadku odbioru osobistego zamówienia uprzejmie prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl