Producenci
Darmowa dostawa od wartości zakupów powyżej 170 zł InPost
Darmowa dostawa (InPost) już od 170,00 zł.

Kosze na śmieci wielokomorowe to eleganckie, wolnostojące sortowniki odpadów stanowiące alternatywę dla koszy tradycyjnie zabudowywanych wewnątrz szafki kuchennej. Postawione w dowolnym miejscu w kuchni stanowią ciekawy element jej wyposażenia.

W koszach tych w ramach jednej obudowy wydzielone są dwie lub trzy komory z pojedynczymi pojemniki na odpady. Każda z komór wyposażona jest we własną pokrywę oraz pedał nożny. Rozwiązanie to pozwala na niezwykle szybkie i komfortowe sortowanie odpadów.

Dzięki ciekawemu designowi oraz ogromnej funkcjonalności kosze na śmieci wielokomorowe stale cieszą się ogromną popularnością i znakomicie sprawdzają się w każdej kuchni, zarówno nowoczesnej, jak i utrzymanej w klasycznym stylu.

Jeśli więc szukasz pojemników na odpady, które stanowić będą gustowny element wyposażenia Twojej kuchni to znakomicie trafiłeś!
W naszej ofercie znajdziesz kosze jedno, dwu i trzykomorowe o zróżnicowanej pojemności. Niektóre z nich dla zwiększenia komfortu sortowania wyposażone są w system cichego domyku pokrywy - system Soft oraz oznaczone kolorem frakcji pokrywy.

Zapewniamy, że każdy z sortowników znajdujący się w naszej ofercie wykonany jest z najwyższej jakości materiałów oraz cechuje się dużą precyzją wykonania i dbałością o detale.


Poznaj naszą pełną ofertę i znajdź swój wymarzony sortownik!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl