Producenci
Darmowa dostawa od wartości zakupów powyżej 170 zł InPost
Darmowa dostawa (InPost) już od 170,00 zł.

Kosze wieszane na drzwiach szafki

Kosze na drzwiczki kuchenne to znakomita alternatywa dla pojemników na śmieci tradycyjnie umieszczanych w szafce.
Ich nowoczesna konstrukcja oraz solidne mechanizmy mocujące nie uszkadzają oraz nie obciążają frontów.
Umocowanie kosza na froncie, a nie na dnie szafki zapobiega porysowaniu i obiciu jej spodu powstałemu wskutek częstego przesuwania pojemnika.
Jeśli więc szukasz klasycznego kosza na odpady, który zachwyca prostą formą oraz zaskakuje innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi, to z pewnością kosz na drzwiczki szafki kuchennej sprosta wszystkim Twoim wymaganiom.

REWELACYJNE ROZWIĄZANIE – AUTOMATYCZNE KOSZE
W czym tkwi wyjątkowość automatycznie otwieranego kosza na drzwi szafki kuchennej?
Bez wątpienia sekret ten kryje się w jego innowacyjnym mechanizmie mocującym, który zamontowany na ściankach bocznych szafki nie obciąża drzwiczek i nie niszczy ich.
Co istotne, mechanizm ten odpowiada również na automatyczne podnoszenie się pokrywy kosza oraz automatyczny dostęp do całej jego zawartości poprzez rotację w kierunku otwieranych drzwiczek.

KLASYCZNY MONTAŻ NA FRONCIE
Jeśli jednak jesteś zwolennikiem koszy tradycyjnie mocowanych na froncie szafki to znakomicie się składa! W naszej ofercie nie brakuje koszy umieszczanych bezpośrednio na drzwiczkach szafki. Pojemniki te posiadają solidne i wytrzymałe mocowania przenoszące duże obciążenia. Kosze te, podobnie jak automatycznie otwierane, nie niszczą frontów szafek.

WYSOKA JAKOŚĆ W PRZYSTĘPNEJ CENIE
Gwarantujemy, że wszystkie kosze na drzwiczki kuchenne znajdujące się w asortymencie naszego sklepu wykonane są z najwyższej jakości materiałów, zapewniających wysoką trwałość oraz odporność na duże obciążenia.
Kosze te charakteryzują się zróżnicowanymi wymiarami oraz pojemnościami. Największy z nich posiada zaskakująco dużą pojemność wynoszącą aż 24 litry!

Znajdź swój wymarzony kosz na śmieci na drzwiczki szafki kuchennej!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl