Producenci

Młynek do odpadów to niewidoczny, jednakże niezwykle istotny element wyposażenia każdej kuchni. Umieszczony w odpływie zlewozmywaka zapobiega zatorom powstałym w skutek zaklinowania się większych kawałków odpadów organicznych w ujściu zlewu oraz syfonie.

Jeśli marzysz o szybkim i sprawnym pozbyciu się wszystkich pozostałości po obiedzie i dążysz do skutecznego ograniczenia liczby odpadów żywieniowych, to młynek do zlewu jest prawdziwym strzałem w dziesiątkę!
Co zyskujesz montując młynek w zlewozmywaku?
Przede wszystkim imponująco niższą ilość odpadów organicznych, które w normalnych warunkach trafiłyby wprost do sortownika kuchennego.
Do tego szybka utylizacja resztek w młynku sprawia, że nie zalegają one w odpływie zlewu oraz w syfonie, lecz rozdrobnione odprowadzane wraz z wodą trafiają wprost do kanalizacji.
Co istotne zmielone resztki nie zalegają w odpływie i nie ulegają rozkładowi, w wyniku którego ze zlewu unosi się uciążliwy nieprzyjemny zapach.
Dzięki młynkowi znika również niemiły obowiązek czyszczenia sitka z resztek żywności oraz udrażniania rur. Problemy te po prostu nie mają prawa bytu!

MISJA EKO – CZYLI EKONOMICZNIE I EKOLOGICZNIE
Młynki do odpadów to niepozorne z wyglądu, lecz niezwykle zaawansowane technologicznie urządzenia różniące się od siebie mocą, dynamiką silnika, pojemnością komory oraz sposobem i stopniem rozdrobnienia odpadów.
Z zasady im wyższa moc silnika i urządzenia, tym dynamiczniejsza jego praca i krótszy czas mielenia resztek, który bezpośrednio przekłada się na oszczędności wody i energii.

Znajdź swój wymarzony młynek do odpadów!

Oferujemy możliwość odbioru osobistego zamówienia* bądź szybką wysyłkę kurierską na terenie całego kraju i za granicę.

* W przypadku odbioru osobistego zamówienia uprzejmie prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl