
Polski Stojak na worki do segregacji odpadów 4 worki
Opis
STOJAK NA WORKI DO SEGREGACJI ODPADÓW ECOselect to zewnętrzny stojak na śmieci polskiej firmy EuroTools. Składa się z solidnego i mocnego stelaża, na którym umieszczono cztery plastikowe pokrywy w kolorze żółtym, zielonym, brązowym oraz niebieskim.
Pokrywy wzbogacone są w wewnętrzne pierścienie mocujące worki oraz piktogramy symbolizujące zbieraną frakcję odpadów – PLASTIK, PAPIER, SZKŁO ORAZ BIOODPADY.
Stojak na śmieci przystosowany jest do worków o pojemności od 35 l do 120 l. Znakomicie funkcjonuje w garażach, domach, ogródkach oraz firmach.
STOJAK NA WORKI DO SEGREGACJI ODPADÓW ECOselect cechuje się:
- 2-letnią gwarancją
- solidnym stelażem wykonanym z lakierowanych proszkowo rurek o dużej średnicy fi 19 mm
- gumowymi nóżkami
- trwałą i stabilną konstrukcją przenoszącą duże obciążenia
- żółtą, zielona, brązową oraz niebieską pokrywą wykonaną z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, wzbogaconą w pierścień mocujący worek
- plastikowymi piktogramami frakcji umieszczonymi na pokrywach
- przystosowaniem do worków o pojemności od 35 l do 120 l
- wymiarami: szerokość 149 cm , głębokość 37 cm , wysokość 85 cm.
W skład zestawu wchodzą stelaż oraz cztery pokrywy z pierścieniami mocującymi.
Stojak nie jest wyposażony w worki na odpady.
Kupuj świadomie - oferowany stojak w całości produkowany jest w Polsce. Jest niewiele droższy, ale w tych trudnych czasach pozwala na godne życie polskim przedsiębiorcom oraz ich pracownikom