Producenci
CHCĘ KUPIĆ SORTOWNIK DO KUCHNI! OD CZEGO ZACZĄĆ? 0
CHCĘ KUPIĆ SORTOWNIK DO KUCHNI! OD CZEGO ZACZĄĆ?

Na polskim rynku dostępnych jest wiele różnych rodzajów sortowników do kuchni. Od klasycznych do super nowoczesnych, zaskakujących swoim designem.
Jeśli nie posiadasz jeszcze sortownika, to zapewne wkrótce przekonasz się, że będzie on niezbędnym elementem wyposażenia Twojej kuchni.

 

czytaj całość »
TYLKO 31 cm WYSOKOŚCI! POZNAJ NAJNIŻSZE WYSUWANE KOSZE NA ŚMIECI POD ZLEWOZMYWAK 0
TYLKO 31 cm WYSOKOŚCI! POZNAJ NAJNIŻSZE WYSUWANE KOSZE NA ŚMIECI POD ZLEWOZMYWAK

Planujesz zakup wysuwanych koszy na śmieci pod zlewozmywak?? Dokonujesz niezbędnych pomiarów i okazuje się, że … syfon w szafce zlewozmywakowej jest tak nisko osadzony, że nie lada wyzwaniem jest znalezienie sortownika idealnie wpasowującego się poniżej niego. 
Jednak nie martw się. Nadciągamy z pomocą. Z chęcią przedstawimy Ci kilka funkcjonalnych sortowników, które z lekkością wsuną się w przestrzeń poniżej syfonu.

czytaj całość »
Jakie nawyki zmieniły w nas sortowniki na śmieci ? 0
Jakie nawyki zmieniły w nas sortowniki na śmieci ?

Jeszcze nie tak dawno temu, w każdym domu segregowanie śmieci nie było niczym istotnym. Magiczny zwrot „sortowniki na śmieci” brzmiał dla większości z nas niczym zaklęcie wypowiedziane w obcym, nie do końca zrozumiałym języku. Każdy wiedział czym są selektory odpadów, ale niekoniecznie chciał je mieć. Dlaczego?

czytaj całość »
Rodzaje sortowników 0
Rodzaje sortowników

Najczęściej pojemniki na śmieci znajdziemy pod zlewozmywakiem i nie jest to przypadek, że taka a nie inna lokalizacja jest najpopularniejsza, gdyż to właśnie w tym miejscu gromadzimy najwięcej odpadów.
Ze względu na wzrost świadomości o potrzebie sortowania śmieci, coraz więcej osób decyduje się na nowoczesny system segregacji śmieci. Zwykle składa się on z kilku koszy przeznaczonych do różnego rodzaju odpadów.

czytaj całość »
Czy sortowniki są nam potrzebne? 0
Czy sortowniki są nam potrzebne?

W Polsce od ponad roku istnieje obowiązek przestrzegania zasad jednolitego systemu sortowania odpadów.
Sortując śmieci należy każdorazowo pamiętać o prawidłowym segregowaniu ich na pięć głównych grup. Do grup tych należą: papier, metale i tworzywa sztuczne, szkło, odpady biodegradowalne oraz odpady zmieszane.

czytaj całość »
Jak segregować śmieci? 0
Jak segregować śmieci?

Problem z sortowaniem śmieci do stosownego sortownika na śmieci dotyczy większości z nas. Czasami zastanawiamy się gdzie wyrzucić dany przedmiot, mimo tego, że wydzielonych jest 5 frakcji przyporządkowanych różnym materiałom, czyli: papier, szkło, metale i tworzywa sztuczne, odpady bio oraz odpady zmieszane.

czytaj całość »
Jak sortować śmieci 0
Jak sortować śmieci

W Polsce od dłuższego czasu borykamy się z problemem dotyczącym prawidłowego segregowania odpadów. Wydaje się nam, że jak wrzucimy wszystkie śmieci do jednego kosza to zachowujemy czystość …
Owszem, może i w naszych mieszkaniach, lecz niestety, co smutne, ciągle zapominanym o otaczającym nas środowisku.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl