Producenci
TYLKO 31 cm WYSOKOŚCI! POZNAJ NAJNIŻSZE WYSUWANE KOSZE NA ŚMIECI POD ZLEWOZMYWAK 0
TYLKO 31 cm WYSOKOŚCI! POZNAJ NAJNIŻSZE WYSUWANE KOSZE NA ŚMIECI POD ZLEWOZMYWAK

Planujesz zakup wysuwanych koszy na śmieci pod zlewozmywak?? Dokonujesz niezbędnych pomiarów i okazuje się, że … syfon w szafce zlewozmywakowej jest tak nisko osadzony, że nie lada wyzwaniem jest znalezienie sortownika idealnie wpasowującego się poniżej niego. 
Jednak nie martw się. Nadciągamy z pomocą. Z chęcią przedstawimy Ci kilka funkcjonalnych sortowników, które z lekkością wsuną się w przestrzeń poniżej syfonu.

czytaj całość »
Jakie nawyki zmieniły w nas sortowniki na śmieci ? 0
Jakie nawyki zmieniły w nas sortowniki na śmieci ?

Jeszcze nie tak dawno temu, w każdym domu segregowanie śmieci nie było niczym istotnym. Magiczny zwrot „sortowniki na śmieci” brzmiał dla większości z nas niczym zaklęcie wypowiedziane w obcym, nie do końca zrozumiałym języku. Każdy wiedział czym są selektory odpadów, ale niekoniecznie chciał je mieć. Dlaczego?

czytaj całość »
Rodzaje sortowników 0
Rodzaje sortowników

Najczęściej pojemniki na śmieci znajdziemy pod zlewozmywakiem i nie jest to przypadek, że taka a nie inna lokalizacja jest najpopularniejsza, gdyż to właśnie w tym miejscu gromadzimy najwięcej odpadów.
Ze względu na wzrost świadomości o potrzebie sortowania śmieci, coraz więcej osób decyduje się na nowoczesny system segregacji śmieci. Zwykle składa się on z kilku koszy przeznaczonych do różnego rodzaju odpadów.

czytaj całość »
Czy sortowniki są nam potrzebne? 0
Czy sortowniki są nam potrzebne?

W Polsce od ponad roku istnieje obowiązek przestrzegania zasad jednolitego systemu sortowania odpadów.
Sortując śmieci należy każdorazowo pamiętać o prawidłowym segregowaniu ich na pięć głównych grup. Do grup tych należą: papier, metale i tworzywa sztuczne, szkło, odpady biodegradowalne oraz odpady zmieszane.

czytaj całość »
Jak segregować śmieci? 0
Jak segregować śmieci?

Problem z sortowaniem śmieci do stosownego sortownika na śmieci dotyczy większości z nas. Czasami zastanawiamy się gdzie wyrzucić dany przedmiot, mimo tego, że wydzielonych jest 5 frakcji przyporządkowanych różnym materiałom, czyli: papier, szkło, metale i tworzywa sztuczne, odpady bio oraz odpady zmieszane.

czytaj całość »
Jak sortować śmieci 0
Jak sortować śmieci

W Polsce od dłuższego czasu borykamy się z problemem dotyczącym prawidłowego segregowania odpadów. Wydaje się nam, że jak wrzucimy wszystkie śmieci do jednego kosza to zachowujemy czystość …
Owszem, może i w naszych mieszkaniach, lecz niestety, co smutne, ciągle zapominanym o otaczającym nas środowisku.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl