Producenci

Sortowniki umieszczane w szufladach

  • promocja

Kosze do szuflad kuchennych to nowoczesne systemy segregacji odpadów znakomicie sprawdzające się w każdej ekologicznej kuchni. Dzięki znakomitemu designowi oraz bogatej funkcjonalności systemy te pozwalają nie tylko na sprawne sortowanie odpadów, lecz także umożliwiają przechowywanie środków czystości oraz makulatury.
Jeśli więc szukasz sortownika do szuflady drewnianej, Legrabox bądź Tandembox to znakomicie trafiłeś! Jego przemyślany design, bogata funkcjonalność oraz nowatorskie rozwiązania techniczne z pewnością pozytywnie Cię zaskoczą!

PEŁNA PERSONALIZACJA, ORYGINALNY DESIGN
Wszystkie znajdujące się w naszej ofercie kosze do szuflad cechują się nowoczesnością, znakomitą funkcjonalnością oraz optymalnym zagospodarowaniem przestrzeni szuflady.
Niektóre z nich wręcz zaskakują innowacyjnym designem pozwalającym na całkowitą personalizację - łączenie w dowolnej kombinacji modułowych podkładek oraz ustawienie w wybranej pozycji ruchomych przegród.
Poszczególne z sortowników wyposażone są również w specjalne uchwyty na makulaturę oraz zestawy podręcznych koszyków na gadżety kuchenne i detergenty.

STOP UCIĄŻLIWYM ZAPACHOM
Umieszczone na koszach szczelne pokrywy skutecznie izolują wszystkie nieprzyjemne zapachy, zapewniając każdego dnia czyste, nieskażone nieprzyjemnymi zapachami powietrze.
Dodatkowo niektóre zestawy sortowników wzbogacone w kosze na bioodpady posiadają wbudowany w pokrywę filtr neutralizujący uciążliwe zapachy odpadów organicznych.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ MATERIAŁÓW
Gwarantujemy, że wszystkie nasze kosze do szuflad kuchennych wykonane są z najwyższej jakości materiałów, zapewniających trwałość, wysoką odporność na korozję i duże obciążenia.
Pojemniki te różnią się od siebie wymiarami oraz pojemnościami.

Znajdź swój wymarzony kosz na śmieci do szuflady kuchennej!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl