Producenci
Filtry - wybierz wymiary
Darmowa dostawa od wartości zakupów powyżej 170 zł InPost
Darmowa dostawa (InPost) już od 170,00 zł.

Elletipi

Poznaj produkty Elletipi - wiodącego włoskiego producenta najwyższej klasy sortowników na śmieci oraz koszy na odpady.
Firma Elletipi już od 1954 roku skrupulatnie pracowała nad produktami cechującymi się oryginalnym, niepowtarzalnym designem oraz bezkonkurencyjną najwyższą jakością materiałów. Stale otwarta na nowoczesne trendy oraz innowacyjne technologie do dziś pod tym kątem dumnie wiedzie prymat na międzynarodowym rynku.
Aktualnie, dzięki ogromnemu uznaniu klientów zyskała miano jednej z najlepiej rozpoznawalnych marek, kojarzonych z jakością oraz funkcjonalnością produktów. Dlatego też nie jest niczym zaskakującym, że na polskim rynku często pojawiają się sortowniki na śmieci oraz kosze na odpady łudząco nawiązujące swoim designem oraz funkcjonalnością do stworzonych przez Elletipi selektorów odpadów czy koszy na śmieci. Jednak żaden z tych produktów nie dorównuje jakością oryginałowi!

TYLKO U NAS BOGATA OFERTA SORTOWNIKÓW NA ŚMIECI ELLETIPI!
W naszej ofercie sortowników odpadów Elletipi oraz koszy na śmieci Elletipi znajdują się produkty znakomicie sprawdzające się w szafkach kuchennych z otwieranymi oraz wysuwanymi frontami. Sortowniki City, Street, Road, Ecofil, Tower oraz Drive to selektory odpadów niezawodnie funkcjonujące w szafkach z otwieranymi frontami . W szafkach z wysuwanymi frontami idealnie sprawdzają się sortowniki Drive. Wprost genialnym rozwiązaniem, tym razem dla szafek narożnych posiadających tzw. ślepy kąt są sortowniki Twist, które całkowicie zagospodarowują przestrzeń ślepego rogu.

Obok selektorów przeznaczonych do szafek z otwieranymi i wysuwanymi frontami w sprzedażny posiadamy również sortery umieszczane w szufladach kuchennych - sortowniki Metropolis oraz montowane na drzwiczkach szafek. Warto zaznaczyć, że dzięki innowacyjnej myśli technicznej, stworzone przez Elletipi kosze na śmieci mocowane na drzwiach szafek nie obciążają i nie niszczą frontów. Do koszy tych należy kolekcja Swing 2.0, Easy i Ring.

ZNAJDŹ KOSZ NA ŚMIECI BĄDŹ SORTOWNIK STWORZONY WPROST DO TWOJEJ KUCHNI!
Posiadamy bogatą ofertę sortowników na śmieci Elletipi różniących się ilością koszy, wielkością i pojemnością.
Nasze sortowniki na śmieci oraz kosze na śmieci są gwarancją wysokiej jakości i konkurencyjnych cen!
Oferujemy możliwość odbioru osobistego zamówienia* bądź szybką wysyłkę kurierską na terenie całego kraju i za granicę.

* W przypadku odbioru osobistego zamówienia uprzejmie prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl