Producenci
Filtry - wybierz wymiary
Promocja
Darmowa dostawa od wartości zakupów powyżej 170 zł InPost
Darmowa dostawa (InPost) już od 170,00 zł.

Sortowniki na śmieci METROPOLIS to kolekcja wyjątkowych systemów segregacji odpadów przeznaczonych do umieszczenia w szufladach szafek kuchennych.
Stworzona przez wiodącą włoską firmę Elletipi cechuje się charakterystyczną dla niej najwyższą jakością tworzywa oraz co najważniejsze, innowacyjnym designem pozwalającym na całkowitą personalizację przestrzeni każdego z selektorów Metropolis.
Jeśli poszukujesz sortownika do kuchni idealnie funkcjonującego w szufladzie szafki kuchennej, który nie tylko ułatwia segregację śmieci, ale również zachwyca nowoczesną formą to znakomicie trafiłeś! Sortowniki Metropolis stworzone są właśnie dla Ciebie!

JEDYNY SELEKTOR ELLETIPI Z OPCJĄ PERSONALIZACJI
Sortowniki na śmieci METROPOLIS to klasyczne kosze na odpady umieszczone na nowoczesnych, modułowych podkładkach wyposażonych w ruchome przegrody. Łącząc ze sobą w wybranej kolejności podkładki oraz zarządzając ustawieniem przegród otrzymujesz sortownik całkowicie dostosowany do Twoich potrzeb. Samodzielnie decydujesz o ustawieniu koszy w sorterze oraz miejscu przechowywania na nim środków czyszczących czy gadżetów kuchennych.

ZNAKOMITA IZOLACJA PRZYKRYCH ZAPACHÓW
Wszystkie kosze na odpady znajdujące się w sortownikach Metropolis wyposażone są w szczelne pokrywy skutecznie izolujące nieprzyjemne zapachy. Dodatkowo, każdy zestaw koszy zawiera jeden pojemnik na bio odpady posiadający filtr wielokrotnego użytku znakomicie neutralizujący wszystkie znajdujące się w nim uciążliwe zapachy.

TYLKO U NAS! BOGATY WYBÓR SORTOWNIKÓW NA ŚMIECI METROPOLIS
Decydujesz się na sortownik do kuchni Metropolis? Doskonale!
W naszej bogatej ofercie Sortowników Metropolis znajdują się selektory posiadające od jednego do czterech koszy. Sortery różnią się od siebie wielkością, pojemnością oraz ilością modułów i „koszyków” na drobne akcesoria kuchenne.
Warto zaznaczyć, że największe z sortowników Metropolis posiadają sumaryczną pojemność koszy na odpady wynoszącą aż 60 litrów!
Sortowniki Metropolis idealnie sprawdzają się w szufladach kuchennych, których minimalna szerokość wynosi 50 cm, 60 cm, 80 cm, 90 cm, 100 cm oraz 120 cm. Znajdź swój wymarzony Metropolis!

Nasze SORTOWNIKI NA ŚMIECI METROPOLIS są gwarancją najwyższej jakości i konkurencyjnych cen!
Oferujemy możliwość odbioru osobistego zamówienia* bądź szybką wysyłkę kurierską na terenie całego kraju i za granicę.

* W przypadku odbioru osobistego zamówienia uprzejmie prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl